Binance, NFP Coin ve 8 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı!

Binance Margin, daha çeşitlendirilmiş bir ticaret deneyimi sunmak amacıyla hem Çapraz hem de İzole Marjin’de NFP coin gibi yeni ödünç alınabilir varlıklar ve işlem çiftleri sundu. Ek olarak platform, Zilliqa (ZIL) ve Sei (SEI) için ağ yükseltmelerini ve hard fork‘ları destekleyecek şekilde hazırlanıyor ve böylece en iyi kullanıcı deneyimini sağlıyor.

Binance Margin’e NFP coin ve daha fazlası ekleniyor

Binance Margin, hem Çapraz hem de İzole Marjda yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak NFPrompt (NFP) ve Enzyme (MLN)’nin eklenmesiyle tekliflerini genişletti. Bu hamle, kullanıcılara portföylerini çeşitlendirmek için daha fazla seçenek ve fırsat sunmayı amaçlıyor. Platform, hem Çapraz hem de İzole Marjda yeni işlem çiftleri sunarak yatırımcıların esnekliğini artırdı. Dikkate değer eklemeler arasında Çapraz Marj’da BNB/USDC, NFP/USDT, SOL/ETH ve İzole Marj’da BNB/USDC, MLN/USDT, NFP/USDT, SEI/TUSD yer alıyor.

Binance Margin, kullanıcıların ticaret deneyimini iyileştirmeye çalışıyor. Platform, ticaret seçenekleri listesini düzenli olarak gözden geçirip genişleterek, kullanıcılara çeşitli ticaret stratejileri kullanma ve portföylerini çeşitlendirme olanağı tanır. Binance’in duyurusuna göre, yatırımcıların zenginleştirilmiş bir ticaret yolculuğu için Binance Margin’i keşfetmeleri teşvik ediliyor. Bu sırada kullanıcıların, marjinal varlıkların en güncel listesi, spesifik limitler, teminat oranları ve oranlar için Marj Verilerine bakmaları tavsiye edilmekte.

ZIL ve SEI ağ yükseltmelerine destek

Binance, Zilliqa (ZIL) ve Sei (SEI) için 3 Ocak 2024’te gerçekleşmesi planlanan ağ yükseltmelerini ve hard fork’ları desteklemek için hazırlanıyor. Zilliqa (ZIL) ağ yükseltmesi ve hard fork’un 3 Ocak 2024 TSİ 12:00’de yapılması planlanıyor. Bu süre zarfında Binance, yaklaşık 11:00’den itibaren Zilliqa (ZIL) ağında token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak. Zilliqa ağındaki token ticaretinin etkilenmeyeceğini unutmamak önemli.  Diğer yandan Sei (SEI) ağ yükseltmesi 49.519.931 blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 3 Ocak 2024 TSİ 20:00’de gerçekleşecektir. Zilliqa’ya benzer şekilde Binance, yaklaşık 19:00’dan itibaren Sei (SEI) ağında token yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Sei ağındaki tokenlara yönelik alım satım faaliyetleri etkilenmeyecektir.

Binance, kullanıcılara bu yükseltmelerle ilgili tüm teknik gereksinimlerin platform tarafından karşılanacağına dair güvence veriyor. Zilliqa ve Sei ağlarındaki token yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağlar stabil hale geldikten sonra başka bir duyuru beklenmeden devam edecek. Binance, tekliflerini geliştirmeye ve kripto para birimi alanındaki en son gelişmeleri desteklemeye devam ettikçe dikkat çekiyor. Uzmanlara göre yatırımcılar platformda zenginleştirilmiş ve kusursuz bir ticaret deneyimi bekleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir